CX/GL Te és Motorod

Válasz küldése
Avatar
fgyozo
Hozzászólások: 3792
Csatlakozott: 2009.10.22., csüt. 16:32
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: CX/GL Te és Motorod

#7141

Hozzászólás Szerző: fgyozo » 2020.07.07., kedd 12:55

7139-re Zpityu

Kemény Laci épp tegnap szólt, hogy ismét eltelt 2 év és ismét fizetni kell a CX-GL.HU domain névért.
Ugye amit legutóbb fizettünk az az oldalhoz tartozó tárhely költsége volt.
Most a domain -ről beszélünk.
Ennek a költségét teljes összegben bevállalom hisz ezt a nevet én vettem meg.
Ám Laci jelezte, mint alapító TAG, hogy ettől függetlenül átvállalja az összeg felét.
Ez úton ismét köszönöm neki.

Mind ezt most csak azért írtam meg, mert úgy gondolom, hogy amíg ez a szellemiség jelen lesz közöttünk, addig igen, leszünk :- )
Idő közben változhat a motor ám az a kötelék, az a viszonyulás amivel a HONDA CX - GL össze hozott minket reményeim szerit megmarad.

Na és Oszy, az a disznó aki még Erdélybe sem jön, szóval félő, hogy most valami mást kell majd kitalálni, mivel reményink szerint most, 2020.07.10-én (pénteken) elindulunk közösen szépséges Erdély országba :-)
Nem tudom, hogy ez hogyan jutott Oszy fülébe, hogy tudta meg – lehet h én hívtam fel ? – de úgy fest hogy most jön, ráadásul példás mértékű igyekezettel egy csomó fáradságot fektetett az útvonal szervezésbe, hogy a túra jó legyen.

Tényleg, Pesta nem jössz?
Vagy még valaki?

Igen Zpityu, emlékszem és azóta is többször jutott eszembe, hogy milyen jó is volt és milyen szívesen elmennék ismét oda Jósvára.
Vagy hol is voltunk?
Megvan még az az ital gyűjtemény?
Mert hát azóta már néhány évet az is öregedett:-)
Na oda pl. TUTTTTTI h a CX-el mennék.
Kellemes dugó_mozgást, a párban :roll:

Pesta
Hozzászólások: 782
Csatlakozott: 2011.04.21., csüt. 15:18
Tartózkodási hely: Nyékládháza
Kapcsolat:

Re: CX/GL Te és Motorod

#7142

Hozzászólás Szerző: Pesta » 2020.07.07., kedd 20:48

Szia Győző!

Az a helyzet, hogy megmozgatta a fantáziámat az invitálásod, de ez az év nem az az év lesz, amikor elmegyek több napra motorozni.

Ráadásul az imént épp azon matekoztam, hogy miként tudom a legolcsóbban kibekkelni a szezont, és az egyik Pan-om nyerte meg az idei továbbhasználatot.
A CX-et felgumizni, levizsgáztatni min. 60eFt lenne, csak úgy "hobbiból" most nem költök ennyit rá.

Ha a CX lenne az egyetlen motorom, akkor ez most aligha lenne kérdés, de miután van választási lehetőségem (kettő rendszámos motorom van), ezért ezesetben maradtam a racionalitás talaján - már amennyire a motorozás esetében beszélhetünk racionalitásról.

Ha esetleg megosztotok velünk néhány képet az útról, azt szívesen látom!
Üdv.
Pesta

Zpityu
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2014.11.28., pén. 09:23
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: CX/GL Te és Motorod

#7143

Hozzászólás Szerző: Zpityu » 2020.07.09., csüt. 09:15

Győző!
-Valóban igazad van a CX-GL-hez viszonyulás ami összetart bennünket.
-Tudom-tudom nem azért írtad ki de ha gondolod természetesen a domain név költségeibe is beszállunk. Éppen elég az, hogy kezelitek az oldalt.
-Remélem az Oszy meghívásának átérzed a súlyát (ezt egy kicsit elcseszted) és most kitalálhatjuk, hogy ezentúl miért is legyen disznó? :D
-hogy mikor megyünk Jósvafőre még nem tudom, de szerét ejtjük.

Oszy!
Ez most betalált. Lelőtted a vadászt a saját puskájával. :shock:

Mindenesetre jó utat és nagyon jó kikapcsolódást kívánunk (Zpityuné is) nektek és vigyázzatok magatokra.

Avatar
Oszy
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: 2010.05.13., csüt. 09:56
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Re: CX/GL Te és Motorod

#7144

Hozzászólás Szerző: Oszy » 2020.07.09., csüt. 14:42

Én is beszállok a kts-be. Ez így fair.
A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.

Avatar
forrest99
Hozzászólások: 2510
Csatlakozott: 2009.12.09., szer. 19:26
Kapcsolat:

Re: CX/GL Te és Motorod

#7145

Hozzászólás Szerző: forrest99 » 2020.07.15., szer. 13:30

Valaki meg tudna adni a Talpas Tibi szamat? (Aradi Tibor) Nalam van a motorja, kesz van es nem irtam fel a szamat.

Avatar
fgyozo
Hozzászólások: 3792
Csatlakozott: 2009.10.22., csüt. 16:32
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: CX/GL Te és Motorod

#7146

Hozzászólás Szerző: fgyozo » 2020.07.16., csüt. 11:43

7154-re
forrest!
A számát nem tudom de amikor regisztrálva lett ide a fórumra akkor az alábbi email címet adta meg:
talpastibi@freemail.hu
Kellemes dugó_mozgást, a párban :roll:

Avatar
fgyozo
Hozzászólások: 3792
Csatlakozott: 2009.10.22., csüt. 16:32
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: CX/GL Te és Motorod

#7147

Hozzászólás Szerző: fgyozo » 2020.07.30., csüt. 11:46

Sziasztok!

Megláttam ezt a képet és nem tudtam megállni megjegyzés nélkül :- )
Gondoltam közkinccsé teszem.
Vajon stílszerűen, öreg korunkra ilyen vár ránk? :D
Kép
Kellemes dugó_mozgást, a párban :roll:

Avatar
forrest99
Hozzászólások: 2510
Csatlakozott: 2009.12.09., szer. 19:26
Kapcsolat:

Re: CX/GL Te és Motorod

#7148

Hozzászólás Szerző: forrest99 » 2020.07.30., csüt. 14:23

Rad lehet, en meg megyek motorozni :lol:

ScheibliGL400
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2010.01.04., hétf. 14:46
Kapcsolat:

Re: CX/GL Te és Motorod

#7149

Hozzászólás Szerző: ScheibliGL400 » 2020.11.20., pén. 20:44

Üdv mindenkinek
Nagy a csend a fórumon
Gondoltam hogy megosztom veletek tapasztalatomat ezzel a covid vírussal kapcsolatban. Igen jól gondoljátok legnagyobb elővigyázatosságom ellenére is telibe kapott ezelőtt 15 nappal. Egyszerű torok fájassal indult, egy kis nyirok csomó duzzanattal. Másnap estére hőemelkedés. Újra háziorvos. Megbeszéljük vele hogy a munkahelyem miatt kér egy tesztet. Másnap kijönnek levenni.
Eddig ok. A kálvária ezután kezdődik. Az ugyfelkapumon követem hogy mi történik mi az eredmény. A levett minta hat nap után kerül be Debrecenbe a laborba. Ezután még két nap mire eredmény van. Jön a döbbenet pozitív. És igen jól szamoljatok el telt kilenc nap. Közbe tipikus influenzás tünetek de hál istennek ez úgy az első négy öt nap tartott. Ez az idő alatt senkit nem érdekel mi van velem. (A hivatalos emberekről beszélek) Na meg van a pozitív lelet, hívom a házi orvosom mi a további teendőm. Mondja hogy tíz nap után kérhet új tesztet mivel ez az elmúlt hétvégével eltelt máris megkéri. Másnap kijönnek tesztelni. Az elsőhöz képest már annyival másabb hogy először egy gyors teszt, de mivel ez negatív rendes teszt is készül. Még az nap délután felhívnak (az első teszt eredmény megszületése után három, a tünetek jelentkezése után tízen három nappal) és aranyosan közlik hogy mivel pozitív vagyok karanténba helyeznek.
Mondom nekik hogy ma született már egy negatív gyors teszt eredményem és úgy tudom hogy az is elég ahhoz hogy ne legyek karanténba. Közlik velem hogy ez így van de ez legyen leírva és a házi orvosnak kell kérelmezni.
Szólok a dokinak de teljesen jogosan ezt ő bemondasra nem tudja elfogadni.
Megint várunk mert a gyors teszt eredményét sehol nem rögzítik.
De lásd csodát végre ma este újra hívnak és közlik hogy a holnapi naptól fel fugesztik a karantenomat.
Szumma szummárum el telt közel húsz nap Ebből első tízen pár betegen pozitívan Önkéntes karanténban utána negatívan hatósági karanténban
Csak azért nem vakartam meg az ostoba fejem mert lassan nem marad rajta haj.
De nem értem esküszöm nem!!!!!!

Avatar
Oszy
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: 2010.05.13., csüt. 09:56
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Re: CX/GL Te és Motorod

#7150

Hozzászólás Szerző: Oszy » 2020.11.20., pén. 22:01

Igen Feri, igen. Szomszédom ugyan így volt. Nagy a hiszti, de valós történés 0. A betegség, vírus az van, nem tagadom. De szombaton a haverom Dániábol hazajott vonattal. Se karantén se tesztet nem kértek. Akkor most mi van?
A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.

Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég